Co zde zkouším

Zkouším po večerech vyrábět prakticky použitelné a technicky kvalitní e-booky (elektronické knihy) z dostupných textů českých zákonů. Na začátek jsem si pohrál s Novým občanským zákoníkem, protože ten se dotkne úplně všech. Následovat možná budou další jako Nový katastrální zákon apod. To podle toho, jak se mi bude chtít a jaký bude zájem :-) . Nejde mi jen o obyčejný převod do formátu pro Kindle, iPad či jiné čtečky ebooků, ale chci, aby byla publikace co nejvíce prakticky využitelná „v terénu“ (např. při práci, studiu). Tedy nejen hezké formátování, ale i křížové odkazy, podrobný obsah a podobně. Chci si také hrát novelami či jinými aktualizacemi, důvodovými zprávami apod.

Současně zkouším, jak jsou ochotni lidi ze své vůle na něco takového přispět finančně.

Tyto publikace jsou neprodejné a budu rád, když tomu tak zůstane. Pokud chcete nějakým způsobem ocenit mou práci (zákony v této podobě vám pomáhají), pošlete prosím vámi zvolenou finanční částku. Doporučuji tak 1-2 kafe (30-60Kč) :-) .

PayPal
mBank
Bitcoin
670100-2203893987/6210
1Bw47mYPJzSeVZygqP3R4SpmS1T3DSV7Ae

Přemýšlím, že bych od určité částky zavedl službu „emailové informování o změnách vybraných e-booků“. Dejte když tak vědět, zda by byl zájem.

Najdete-li chybu, napište na maple zavináč seznam.cz, třeba to půjde opravit. Texty zákonů ale reklamujte jinde! :-)

Děkuji a hezký den spolu se zákony v kapse.
Martin Javorek